O nas

Firma założona w 1998 roku jako spółka z udziałem kapitału zagranicznego. Celem powstania Pro Lighting w Polsce było przeniesienie wieloletniej współpracy i doświadczeń z rynku niemieckiego do Polski. Nasze szerokie kontakty handlowe pozwalają nam oferować po konkurencyjnych cenach wyroby, które bezpośrednio importujemy od największych dystrybutorów i producentów z Unii Europejskiej. Już po roku swojej działalności w Polsce, Pro Light ing zostało wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy DERKSEN – lidera w produkcji wysokiej klasy projektorów graficznych.

Sklep internetowy

W 2002 uruchomiliśmy pod adresem prosklep.pl profesjonalny sklep internetowy (ProSklep) w oparciu o doświadczenia zdobyte w sprzedaży w Internecie na serwisach aukcyjnych. W gronie pierwszych i do tej pory jedynych allegrowiczów otrzymaliśmy tytuł super sprzedawcy wyłącznie ze sprzedaży sprzętu dyskotekowego.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju, dostarczamy sprzęt do wielu sklepów, firm i dyskotek oraz indywidualnych odbiorców. Zamówienia składane bezpośrednio w sklepie realizowane są na bieżąco i są dla nas najwygodniejszą formą zamówień. Cały czas pracujemy nad rozwojem i udoskonaleniem komfortu obsługi. Z każdym tygodniem przybywa nowych produktów i promocji.

Przejdź do sklepu

Nasz showroom

W 2007 po 4 miesiącach intensywnych prac budowlanych został oddany do użytku nasz Pawilon Handlowo-Magazynowy zaplanowany, jako pierwszy etap naszej inwestycji mieszczącej się na terenie ponad 4000 m2 w okolicach węzła autostradowego w Komornikach. Pawilon oprócz części magazynowo handlowej posiada wydzielone pomieszczenie (showroom) o pow. 100m2 na prezentacje oświetlenia i nagłośnienia znajdującego się w naszej bogatej ofercie. Na terenie znajduje się również parking (400m2 ) z dogodnym dojazdem.

Strefa marek

Aktualnie oferujemy sprzęt dj, oświetlenie dyskotekowe i nagłośnienie estradowe w najlepszych cenach. Nasz prosklep.pl to prawie 20 tys. produktów zarówno dla amatorów jak i dla profesjonalistów. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Global Truss producenta konstrukcji aluminiowych oraz autoryzowanym partnerem Showtec i DAP Audio, LumiDesk, AmericanDJ, OSRAM. Dzięki bezpośrednim dostawom i własnym magazynom możemy oferować towar wielu marek bezpośrednio od producentów.

Kontakt

  • info@prolighting.pl
  • tel. +48 795 905 000
  • ul. Fabianowska 123
  • 62-052 Komorniki
  • GPS N 52°20’47.05″ E 16°48’57.76″